Eric Dijkstra

Eric Dijkstra

header__overlay_2
bottom:-40px;left:30%

Team

Eric Dijkstra

Eric Dijkstra

+31 512 589 992
Eric@fleQs.com

Director of Marketing & Sales 
Sales Netherlands 

Peter Rijnsewijn

Peter Rijnsewijn

 0512-589988
Sales@fleQs.com

Calculation & Intern Sales

Sven Otten

Sven Otten

 Sven@fleQs.com
+31 512-589980

International accountmanager. 

Responsible for;
Germany, Belgium, Austria, Switzerland, Norway, Sweden, Denmark, Finland, Portugal, Spain, Italy....

Lees meer
Jeroen Beekveldt

Jeroen Beekveldt

+31 512 589 995
Jeroen@fleQs.com

Finance Director

Arie Haarsma

Arie Haarsma

+31 512 589 981
Arie@fleQs.com

Production Manager 

Cliff Hill

Cliff Hill

+ 0161 282 9619
+ 7766 540720
Cliff@fleQs.com

UK Business Manager 

Vincent Penon

Vincent Penon

+ 33 (0) 6 70 05 94 29
Vincent@fleQs.com

Accountmanager France

Kies voor de flexibiliteit van Papier

Laat u inspireren; papier is:

Functioneel: We maken dagelijks notities. Het papieren product is daarom altijd functioneel en wordt veel gebruikt. Dit heeft een positieve invloed op uw naamsbekendheid.
Creatief: Papier biedt u diverse mogelijkheden qua afmeting, vorm, uitvoering en bedrukking. Denkt u aan wisselende bedrukking op ieder vel.
Duurzaam: Een zelfklevende memo wordt door klanten erg gewaardeerd, men gooit uw product niet weg. Nu ook in Eco 100% recycled papier en FSC kwaliteit.
Flexibel: Papier biedt de flexibiliteit om te wisselen in afmeting, aantal vel of uitvoering, gecombineerd met snelle levering.

Papier blijft uniek en creatief!

fsc
kvgo
psi
sedex